Daikin İklimlendirme Cihazları

Dünyanın bir numarası, dev yatırımlarla Türkiye’de!
Dünyanın bir numaralı iklimlendirme markası Daikin, Türkiye’de büyük bir yatırım yaptı. Daikin, global gücüne Türkiye iklimlendirme sektörünün öncülerinden Airfel’in tüm gücünü de ekliyor.Daikin ve Airfel’in, klima, ısıtma ve havalandırma pazarlarında, birbirini tamamlayıcı güçleri ve yetenekleri birleşiyor. Daikin, Türkiye’de Airfel’in deneyimi, üretim tesisleri, satış noktaları, geniş bayi ve servis ağı üzerinden büyüyor.

Bu adım, Türkiye’nin ötesinde, tüm bölgenin havasını tamamen değiştirecek.
Dünyaya sayısız ileri iklimlendirme teknolojisi kazandıran Daikin, bundan böyle yenilikçi ürünlerini, yüksek Daikin standardı ile Türkiye’de üretiyor. Türkiye, Daikin’in dünyadaki üretim ve ARGE merkezleri arasında en önemlilerinden biri haline geliyor.

Daikin, Airfel markası ile ilk kez konvansiyonel ısıtma pazarına da girmiş oluyor; böylelikle Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı içeren EMEA pazarına sunduğu ürünleri çeşitlendiriyor. Daikin markası sadece Türkiye’nin değil, çevresindeki büyük coğrafyanın lider markası olmaya hazırlanıyor.

Türkiye, iklimlendirme konusunda da bölgenin lideri konumuna gelecek.
Daikin, bu yatırımları sonucunda, klimadan kombiye uzanan ürünleriyle, Türkiye Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak altyapı ve çeşitliliğe ulaşacak.